נמאס לי לראות את אחיי הישראלים מגיעים לארה״ב ונדפקים עם הארכת ויזת התייר שלהם. טראמפ רוצה שתשקיעו בהארכת ויזת תייר או שהוא לא יתן לכם לעולם להכנס לפהקבלו פוסט שאני רושם עם אחריות מלאה ואחרי ניסיון של עשרות אקסטנשנים שהחברה שלי עשתה בשנה האחרונה.

הארכת ויזת תייר B1/B2 זה לא מה שהיה פעם. זה כבר לא קל. זה כבר לא עניין של מה בכך. אם שכרתם מישהו שיעשה לכם את העבודה ב 150 דולר, צפו לתוצאות שליליות כי כמות שעות העבודה שאקסטנשן מוצלח דורש היא רבה מאוד!

אם הארכת ויזת תייר לא התבצעה כראוי, אתם עלולים למצוא את עצמכם ב- Over-Stay מבלי ידיעכם.

אז כמה דברים על איך אנחנו עובדים ואיך אנחנו עוזרים לכם:

  1. הצהרת עבר (סטייטמנט): אנחנו כותבים הצהרה שמתארת את העבר. מה עשיתם באמריקה, למה באתם, לאן הלכתם, ואנחנו מצרפים את הצילומים של כל הקבלות הקשורות לטיול שלכם בארצות הברית. קבלות עבור דלק, השכרת רכב, טיסות, מלונותהוסטליםאיירבנבי, הכל נכנס. גם כניסות לפארקים לאומיים או דיסניוורלד או ביקור באמפייר סטייט בילדינג.
  2. הצהרת עתיד: אנחנו מבקשים מכם לעשות הזמנות למלונות (או הטריק הידוע) להזמין בבוקינג. תמיד אפשר לבטל. ואז זה מראה שאתה אכן עם תוכניות לטיולים. יש עוד דברים שאפשר להזמין. ואז כמו ישראלים טובים להזמין ולבטל. למשל הזמנות להצגות בברודווית טיסות, וכו
  3. הצהרת חשבון בנק שתראה שיש לכם מספיק כסף להשאר פה.
  4. ראיות שקושרות אתכם לארץ המולדת. ראיות שמראות שיש לכם סיבה לחזור לארץ. מכתב ממעסיק שמצביע על זה שיצאתם לחופשה, או מכתב מלימודים שמראה שאתם רשומים אליהם או חוזרים לסמסטר או למבחן. אפשר גם להראות רכוש כמו רכב או עסק או נכס. זה לא חובה אבל זה מאוד מחזק את הטענה עבור אקסטנשן.
  5. לא לשכוח לצרף צק עבור הרשויות בסך 370$ שזה העלות עבור הטופס של ההארכה
  6. למלא טופס i-539  

ניתן לבצע ויזה אקסטנשן עד הרגע האחרון. עד יום לפני שפגה לכם הויזה.

מהיום הארכת ויזת תייר עולה רק 39$. בנינו עבורכם מערכת “עשה זאת בעצמך״.
עוקבים אחרי ההוראות ומאריכים את ויזת ה b-2 בעצמכם. עד כה, על מנת להאריך ויזה.
היה עולה לכם בין 200 ל 1500 דולר. ומי ששילם 200 או 300 דולר, בדר״כ מצא את עצמו בבעיות.
מפני שרוב ה״פראליגלס״ לא באמת יודעים מה הם עושים ורוב עורכי הדין להגירה גם לא מי יודע מה.
מעט עורכין דין באמת מייצרים הארכה איכותית. הם לא משקיעים כי מדובר במעט כסף. אבל מה לעשות שזה החיים שלכם. וזה חשוב! להאריך זה לא סיפור רציני, אבל הארכה שלא משקיעים בה – מקבלת תגובה שלילית מהרשויות.

כדי להאריך בזול הכנסו ל www.visa-extension.com ותעשו הארכה בעצמכם.
אין צורך בעורכי דין.

נשמח לעמוד לרשותכם, ליחצו על הכפתור או צרו איתנו קשר.