אכפת לי יותר מכיוון שאני לא עורך דין להגירה

במידה ואתה רוצה לקבוע עימי שיחה/פגישה עליך להבין מבעוד מועד את הדברים הבאים:

שמי לירן רוזנפלד ואני מנכ״ל של חברת PassRight. אני לא עורך דין להגירה אבל אני חי ונושם את עולם ההגירה לארה״ב. 

אני כותב בעיתונים ובלוגים על הגירה ואכפת לי מאוד מכל לקוח שפונה אלי לעזרה.

כל תקשורת מולי לגבי הגירה אינה מהווה עצה משפטית!

במשך כשחמש שנים תרמתי בחינם את כל זמני לעזור לאנשים עם ההגירה שלהםעזרתי לכולם בחינם ובלי יוצא מן הכלל. 

החל מחודש שעבר אינני עוזר בחינם יותר, אבל אני גם לא גובה סכומים רצינייםעלות השיחה עימי הינה 125$ בלבד.

הזמן שלי חשוב ומאוד משמעותיבשיחה קצרה איתיאני יכול לספר לך את כל האופציותהטריקיםהמלכודותמה חדשמה ישן ומה העלויות של השוק וגם אם העורך דין שאתה מדבר איתו הוא תותחשועל או נוכל. אבל בעיקראחרי שיחה קצרה עימי אתה תדע אם כדאי לך “לבזבז” את הזמן בכלל או להמשיך הלאה. 

היתרונות שלי על פני על עורכי דין להגירה רבים וברורים:

    1. אני יכול לאמר דברים שעורכי דין לא יכולים מכיוון שהם חייבים לציית לחוקי האתיקהבזמן שעבור עורכי דיןעצה לגלית היא דבר המעוגן בחוקלי אסור לתת עצה לגלית ובעצם זה מאפשר לי להגיד את האמת כולה בפנים שלך מבלי שאסתכן בלאבד את הרישיון שליכל מה שאומר לכם בשיחה אינו מהווה עצה לגליתלפי החוקמכיוון שאני לא עורך דיןאסור לי לתת עצה לגלית וכל מה שאומר לך הוא בגדר המלצה ידידותית בלבד.
    1. מכיוון שעברתי בעצמי הליך הגירה קשוח ונדפקתי על ידי עורכי דין להגירה שוניםהחלטתי לייצר שרות אמיתי שעוזר לאנשיםהשרות הינו בעלות מינימלית של 125$ והוא מקנה לכם גם גישה לעורכי דין מהימנים שבחרתי בפינצטה.
  1. במידה ולא קבלת ערך מהשיחה עימיאני אשמח להחזיר לך את הכסףבמידה ושלמת לי 125$ ואתה זקוק ליעוץ לגלי נוסף מעורך דיןאני אשמח לקשר אותךבאופן אישי לעורכי דין מהפלטפורמה שלי: www.PassRight.com 

לאחר התשלוםאני אוכל להשיג לך עד 3 שיחות יעוץ חינם עם עורכי דין להגירה, אבל רק אם ארגיש שתקבלו מכך ערך נוסף.

למה כדאי לכם לפנות אליי לפני שאתם פונים לעורכי דין להגירה?

בעיקר בגלל מוטיבציה שגויה. זה קורה בעוד תחומים אבל בעיקר בתחום עריכת דין והגירה לארה״ב.

לעורכי דין יש אינטרס ברור: לקחת אותך כלקוחעבורם אתם שווים כמה אלפי דולרים לפחותלפעמים עשרות אלפי דולרים (במרוצת הזמן).

הבעייה הקטנה:

רוב האנשים שפונים אל עורכי דין להגירה בפועל לא זכאים לכלוםוהם רק יבזבזו את הזמן של עורך הדיןבזמן שהם מנסים להבין מה השורה התחתונהעורכי דין להגירה גובים סכומים של 250-350 דולר עבור שעת ייעוץ שבדרך כלל לא מובילה לשום מקום. 

הבעייה הגדולה: 

המון עורכי דין להגירה אוהבים להבטיח הבטחות שווא שאתם תצליחו. השוק מכתיב את העובדה שיש מיליוני אנשים שמחפשים סיכוי או תקווה עם ההגירה שלהם לאמריקהההבדל בין עורך דין להגירה עשיר ובין עורך דין להגירה עני הוא בדר״כ ״אמינות״.

עורך דין להגירה אמין יאמר לכם שאין לכם סיכוי ושחבל על הכסף שלכםזה מה שאני גם אומר לעשרות אנשים כל יום.

עורך דין להגירה ״שועל״ ימציא לכם כל מיני דברים בשפה שאתם לא מביניםיכניס אתכם לתהליך ויקח ממכם כמה אלפי דולריםתעשו אתם את ה״מתמטיקה״ שמייצרת עורך דין להגירה עשיר ועורך דין להגירה עני.

מאוד קל לעורך דין להגירה להגיד לכם שיש סיכויים טובים שתצליחו לקבל ויזת עבודה או גרין קארד, בזמן שבפועל אין לכם סיכוייעורכי הדין יאהבו לקחת את כספכם ולבדוק אם אולי יהיה לכם מזל, כי לפעמים ״פעם ב״ירח מלא״ יש מזל ופקידי הגירה רחמנים וכדאי לכם לנסות.״ – אז זהו שלא! אין מזל ואין פקידי הגירה רחמניםכולם עובדים במרכז שרותי ההגירה USCIS ואין פקידים רחמנייםרק קשוחים והעבודה של פקיד הגירה היא למצוא איפה אתם עלולים לפשל.

אחרי ששכרתם עורך דין “בעל המלצות”, וכשדברים לא עובדיםאז מאוד קל להם להאשים את הממשלהאת טראמפאת השינויים האחרונים בחוק וכל מיני תרוצים כאלו ואחריםבפועלרוב עורכי הדין שמוכרים לכם שאתם יכוליםלא באמת מאמינים במה שהם אומריםהם אוהבים להישען על הצלחות עבר או מספר המלצות בודדות של הצלחות שהיו להם, כאשר במציאות רוב האנשים נכשלים בתהליךהסיבה שזה ככה היא מפני שרוב האנשים לא אמורים להכנס לתהליך מלכתחילה, וכאן אני יכול לעזור לכם להבין מה המצב האמיתי שלכם.

ישראלים הם הממליצים הגרועים ביותר:

אני נתקל בזה בפייסבוק ולצערי זו תופעהישראלים ממליצים על עורכי דין כי הם שמעו מחבריםכי הם ראו פרסומתכי הם קרובי משפחהכי הם גוזרים קופוןכי הם רוצים ״לעזור״.

אני כתבתי מאמר שלם שמסביר ממה צריך להזהר כאשר שוכרים עורך דין להגירהוגם כיצד צריך לבחור את זה שמתאים לכםיש נוסחה שעובדת, ועליכם להיעזר בסבלנות ולהקדיש זמן רב לפני שתבחרו עורך דין להגירהשכן בחירה לא נכונה תביא ללא מעט כאבי ראש, ואף עלולה להכשיל את עתידכם בארה״ב.

לקריאת המאמר הכנסו לקישור הבא: 10 דברים שחייבים לדעת לפני ששוכרים עורך דין להגירה.

מידע חשוב נוסף שכדאי לכם לדעת:

    1. עו״ד להגירה יגיד לכם מחירים אחרי שיחת מכירהאני אסביר לכם את טווח מחירי השוק, ואף אפנה אותכם לעורכי דין עם מחירים קבועים ושקופיםאני גם אסביר לכם למה יש לכם סיכויים גבוהים או קטנים להצלחה או למה אין לכם סיכויים בכלל.
    1. לעורכי דין אגו גדולהם יודעים הכי טוב ואתם לא יודעים כלוםלכן עליכן להאמין להםאני מהווה מעין נקודה שקופה ביניכם לבין עורכי הדין השוניםכאשר עורכי דין להגירה נותנים עצות סותרותאני יכול להסביר לכם בדיוק מהם המניעים שלהם.
  1. עורכי דין להגירה מתמחים בויזות שונותבישראל למשלהרבה עורכי דין להגירה הם עורכי דין של ״טמפלייטס״כלומרהם לא יודעים באמת את חוקי ההגירה והם רק לומדים להגיש טמפלייטיםהם אינם מתעדכנים בחוקי ההגירה באופן קבוע ויש להם אינטרס להציע לך את התהליכים שהם מכיריםלא תמיד הדבר שהם מציעים זה מה שבאמת מתאים לכם, ומפאת חוסר מידע או חוסר רצון לעזור אתם תכנסו לתהליכים יקרים יותרארוכים יותר ואף מסוכנים יותרעורכי דין להגירה רוצים שתבואו לחדש אצליהם את הויזות, כי זה עוד כסףהם רוצים לעשות עליכם ״אפסייל״ כי הם יודעים למכור שרותים מסויימים בהם הם מרוויחים יותר ואתם מפסידים הרבה יותרלדוגמהאני עברתי 4 עורכי דין שהמליצו לי ללכת על ויזות כאלו ואחרותוזאת כאשר הייתה לי אפשרות לעשות גרין קארד באופן מיידיאני מנסה לחשוב כמה פעמים הייתי צריך לחדש ויזות, וכמה אלפי דולרים חסכתי כאשר קבלתי את הייעוץ הנכון.

לסיכום:

כל יום פונים אלי עשרות אנשים אשר זקוקים לתשובות בעינייני הגירהאינני יכול לדבר עם כולםלכן, החברה שלי נותנת עד 3 שיחות ייעוץ חינם עם עורכי דין ואפילו לוקחת אחריות על התהליך, אבל החברה שלי עושה זאת רק עבור מי שמשלם את ״דמי הרצינות״.

ככה אנחנו מפלטרים אנשיםאנחנו פה לעזור, אבל רוצים באותו הזמן להרוויח את לחמנו.

זכרו:

רוב האנשים פשוט לא זכאים לשום ויזה או גרין קארדולא משנה מה הם יעשו (פרט לחתונהאין להם אופציות בכללאנשים אלו עדיין יכולים להבין דברים רבים בשיחה איתי ואני עדיין ממליץ להם לנסות לדבר איתישכן אני אוכל לחלוק עימם מידע חשוב שיתכן ויעזור להם. 

הניסיון שלי בחמש שנים האחרונות הוביל אותי להוציא גרין קארד לעצמי תוך 6 חודשים מהרגע שהגעתי לארה״בללא מעסיקללא חתונה ורק בזכות שקבלתי יעוץ נכון ועבדתי ממש קשה כדי להשיג את מה שהייתי צריך לשיג כדי להיות זכאי.

כדי לקבוע עימי שיחהאנא הכנסו לקישור הבא: www.calendly.com/PassRight, ומיד לאחר מכן אני אצור עימכם קשר בטלפון או בווטסאפ.

בברכה,

לירן יעקב רוזנפלד.

נ.ב ישנם גם עורכי דין להגירה שהם אמינים וטוביםלא כולם רעים. שיהיה בהצלחה!